П`ятниця, 21.07.2017, 15:40
Вітаю Вас Гість | RSS
Пошук
Погода
Календар
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Чат
Соц сети
Сайти освіти







Партнери
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Димерська ЗОШ I-IIIст.№1

Гордість школи

1. Іванова Галина Олексіївна (випуск 1964 р.) срібна

2. Липник Надія Леонідівна (випуск 1964 р.) золота

3.Гримальська Тамара Миколаївна(випуск 1964р.)срібна

4.Черняхівський Ісаак Абрамович(випуск 1964) срібна

5.Тимошенко Валентин Степанович(випуск1964р.)золота

6.Головко Світлана Іллівна (випуск1965р.) золота

7.Заєць Лариса Яківна (випуск 1965р.) золота

8.Зощенко Валентина Кузьмівна(випуск 1965р.)золота

9.Козлова Алла Іванівна (випуск 1965р.) золота

10.Стукаленко Павло Іванович (випуск 1965р.)золота

11.Стукаленко Григорій Павлович (випуск 1965р.)золота

12.Блохіна Олена Василівна (випуск 1965р.) золота

13.Кисіль Валентина Тимофіївна (випуск 1965р.)срібна

14.Артеменко Любов Миколаївна(випуск 1965р.)срібна

15.Дорошенко Галина Іванівна (випуск 1965р.) срібна

16.Дорошенко Надія Никифорівна(випуск 1965р.)срібна

17.Провотар Тамара Василівна (випуск 1965р.) срібна

18.Сокуренко Лариса Михайлівна (випуск 1966р.)золота

19.Малашок Людмила Степанівна(випуск 1966р.)золота

20.Гондюл Валерій Петрович (випуск 1966р.) срібна

21.Козлова Людмила Михайлівна(випуск 1966р.)срібна

22.Маломуж Світлана Іванівна (випуск 1966р.) срібна

23.Майсюра Микола Михайлович(випуск 1966р.)срібна

24.Прищепа Наталія Миколаївна (випуск 1966р.)срібна

25.Заєць Віктор Миколайович (випуск 1966р.) срібна

26.Камина Валентина Іванівна (випуск 1966р.) срібна

27.Акімова Валентина Михайлівна (випуск 1966р.)срібна

28.Давидчук Валентина Іванівна (випуск 1966р.) срібна

29.Желіба Лідія Вікторівна (випуск 1966р.) золота

30.Жовнірський Володимир Миколайович(випуск 1966р.)срібна

31.Драненко Олексій Сергійович (випуск 1967р.) золота

32.Давидчук Валентина Прохорівна(випуск 1967р.)срібна

33.Сидорчук Тамара Михайлівна (випуск 1967р.) золота

34.Дмитренко Людмила Андріївна (випуск 1968р.) золота

35.Заєць Наталія Яківна (випуск 1968р.)золота

36.Нідзельська Лідія Панасівна (випуск 1968р.)золота

37.Шульц Галина Леонідівна (випуск 1968р.) золота

38.Тищенко Тетяна Матвіївна (1968р.) золота

39.Поліщук Олег Анатолійович(випуск 1968р.)срібна

40.Провотар Людмила Василівна(випуск 1969р.) золота

41.Сінченко Сергій Григорович (випуск 1970р.) золота

42.Гераскевич Тетяна Іванівна (випуск 1971р.) золота

43.Желіба Раїса Вікторівна (випуск 1971р.) золота

44.Музика Людмила Анатоліївна (випуск 1971р.) золота

45.Майсюра Сергій Дмитрович (випуск 1972р.) золота

46.Бондар Валентина Григорівна (випуск 1972р.) золота

47.Брус Ніна Іванівна (випуск 1972р.) золота

48.Гончар Лідія Миколаївна (випуск 1972р.) золота

49.Сергієнко Лідія Іванівна (випуск 1972р.) золота

50.Хоменко Людмила Михайлівна (випуск 1973р.) золота

51.Вільчинський Олександр Іванович (випуск 1973р.) золота

52.Ждан Наталія Федорівна (випуск 1973р.) золота

53.Дика Ольга Олександрівна (випуск 1974р.) золота

54.Пестєрєв Олексій Іванович (випуск 1974р.) золота

55.Тихоступ Михайло Максимович (випуск 1974р.) золота

56.Шут Тетяна Іванівна (випуск 1974р.) золота

57.Ігнатченко Олена Іллівна (випуск 1974р.) золота

58.Жуковський Олег Анатолійович (випуск 1974р.) золота

59.Плясов Олег Георгійович (випуск 1975р.) золота

60.Провотар Олександр Іванович (випуск 1975р.) золота

61.Чаплінська Алла Євгенівна (випуск 1975р.) золота

62.Пальченко Анатолій Васильович (випуск 1975р.) золота

63.Гаврилова Ганна Василівна (випуск 1977р.) золота

64.Ріпик Галина Федорівна (випуск 1977р.) золота

65.Крикун Наталія Іванівна (випуск 1977р.) золота

66.Компанієць Олена Григорівна (випуск 1977р.) золота

67.Антонович Тамара Миколаївна (випуск 1978р.) золота

68.Ткаченко Наталка Василівна (випуск 1978р.) золота

69.Крикун Юрій Миколайович (випуск 1978р.) золота

70.Злобинець Олександр Михайлович (випуск 1978р.) золота

71.Воїнова Людмила Юріївна (випуск 1978р.) золота

72.Рощина Олена Григорівна (випуск 1979р.) золота

73.Губа Антоніна Іванівна (випуск 1979р.) золота

74.Драненко Олена Сергіївна (випуск 1979р.) золота

75.Ткаченко Валентина Володимирівна (випуск 1980р.) золота

76.Мурга Світлана Миколаївна (випуск 1980р.) золота

77.Дермель Оксана Іванівна (випуск 1981р.) золота

78.Дробот Вікторія Станіславівна (випуск 1981р.) золота

79.Бондаренко Інна Володимирівна (випуск 1982р.)золота

80.Данилов Ігор Олександрович (випуск 1982р.) золота

81.Томко Алла Миколаївна (випуск 1983р.) золота

82.Іваненко Олена Борисівна (випуск 1983р.) золота

83.Провотар Наталія Іванівна (випуск 1983р.)золота

84.Москалюк Наталія (випуск 1983р.) золота

85.Ріпик Валентина Михайлівна (випуск 1984р.) золота

86.Самохвалова Інга Генріхівна (випуск 1984р.) золота

87.Приходько Михайло Степанович (випуск 1984р.)золота

88.Дуда Валентина Олександрівна (випуск 1985р.)золота

89.Фесенко Юрій Миколайович (випуск 1985р.) золота

90.Кучерява Світлана Федорівна (випуск 1985р.) золота

91.Лапко Юлія Олександрівна (випуск 1985р.) золота

92.Вдовенко Світлана Михайлівна (випуск 1985р.) золота

93.Марченко Наталія Володимирівна (випуск 1986р.)золота

94.Піскун Андрій Миколайович (випуск 1986р.)золота

95.Онисенко Олена Трохимівна (випуск 1986р.) золота

96.Кравченко Тетяна Миколаївна (випуск 1986р.) срібна

97.Стрекоус Вікторія Сергіївна (випуск 1986р.) срібна

98.Тищенко Марина Володимирівна (випуск 1986р.) срібна

99.Палієнко Оксана Іванівна (випуск 1986р.) срібна

100.Джунківський Олександр Олександрович (випуск 1987р.) золота

101.Іваненко Світлана Борисівна (випуск 1987р.) золота

102.Липник Алла Павлівна (випуск 1987р.) золота

103.Дорошенко Світлана Іванівна (випуск 1987р.) срібна

104.Франков Олег Гедалійович (випуск 1987р.) срібна

105.Бондар Лариса Валеріївна (випуск 1987р.) срібна

106.Осадча Ірина Степанівна (випуск 1987р.) срібна

107.Бондар Алла Володимирівна (випуск 1988р.) золота

108.Томко Інна Миколаївна (випуск 1988р.) золота

109.Бондаренко Наталія Володимирівна (випуск 1988р.) срібна

110.Устенко Тарас Іванович (випуск 1988р.) золота

111.Кучеренко Наталія Володимирівна (випуск 1988р.) срібна

112.Колесник Ольга Іванівна (випуск 1988р.) срібна

113.Чупрій Леонід Васильович (випуск 1988р.) срібна

114.Литовченко Оксана Миколаївна (випуск 1988р.) срібна

115.Малашок Олег Вікторович (випуск 1988р.) срібна

116.Лаут Жанна Валеріївна (випуск 1989р.) золота

117.Шерета Наталія Анатоліївна (випуск 1989р.) срібна

118.Філон Алла Володимирівна (випуск 1989р.) срібна

119.Горголь Наталія Павлівна (випуск 1989р.) срібна

120.Ярошенко Оксана Миколаївна (випуск 1989р.) срібна

121.Михайленко Олександр Миколайович (випуск 1989р.) срібна

122.Завірюха Наталія Анатоліївна (випуск 1989р.) срібна

123.Устименко Тетяна Олександрівна (випуск 1989р.) срібна

124.Давиденко Марина Олександрівна (випуск 1990р.) срібна

125.Іваницький Сергій Анатолійович (випуск 1990р.) срібна

126.Кожем,яка Олексій Іванович (випуск 1990р.) срібна

127.Павленко В,ячеслав Борисович (випуск 1990р.) срібна

128.Стрекоус Лариса Сергіївна (випуск 1990р.) срібна

129.Тимченко Тетяна Іванівна (випуск 1990р.) срібна

130.Шубка Олена Віталіївна (випуск 1990р.) срібна

131.Артемчук Олександр Анатолійович (випуск 1990р.) срібна

132.Колесник Світлана Іванівна (випуск 1991р.) срібна

133.Єрченко Мирослава Дмитрівна (випуск 1991р.) срібна

134.Дубіль Ірина Миколаївна (випуск 1991р.) срібна

135.Мазур Андрій Іванович (випуск 1991р.) срібна

136.Ваценок Людмила Вікторівна (випуск 1991р.) срібна

137.Новиченко Леся Анатоліївна (випуск 1992р.) золота

138.Клімова Анна Леонідівна (випуск 1992р.) срібна

139.Погорілий Олександр Петрович (випуск 1992р.) срібна

140.Христофорова Лариса Миколаївна (випуск 1992р.) срібна

141.Ревнюк Юлія Володимирівна (випуск 1992р.) срібна

142.Шевчук Інна Петрівна (випуск 1992р.) срібна

143.Пастушенко Ольга Вікторівна (випуск 1992р.) срібна

144.Махновець Анжела Анатоліївна (випуск 1992р.) срібна

145.Кушнір Тетяна Анатоліївна (випуск 1992р.) срібна

146.Остроухова Вікторія Миколаївна (випуск 1992р.) срібна

147.Лясота Світлана Миколаївна (випуск 1993р.) золота

148.Шкорботун Ярослав Володимирович (випуск 1993р.) золота

149.Гаврилова Оксана Юріївна (випуск 1993р.) срібна

150.Іваниця Світлана Володимирівна (випуск 1993р.) срібна

151.Яковенко Сергій Васильович (випуск 1993р.) срібна

152.Шолух Лариса Василівна (випуск 1993р.) срібна

153.Дермель Наталія Михайлівна (випуск 1994р.) золота

154.Заклепний Олег Володимирович (випуск 1994р.) золота

155.Підкурганна Юлія Володимирівна (випуск 1994р.) золота

156.Огородніченко Олена Миколаївна (випуск 1994р.) золота

157.Шкабара Валентина Іванівна (випуск 1994р.) золота

158.Губа Євген Іванович (випуск 1995р.) золота

159.Огородніченко Тетяна Миколаївна (випуск 1995р.) золота

160.Рихлик Ольга Олексіївна (випуск 1995р.) золота

161.Мельниченко Людмила Володимирівна (випуск 1995р.) золота

162.Шут Наталія Володимирівна (випуск 1995р.) золота

163.Парацій Олексій зіновійович (випуск 1995р.) золота

164.Мурга Світлана Геннадіївна (випуск 1995р.) срібна

165.Лехан Марина Анатоліївна (випуск 1996р.) золота

166.Піпченко Наталія Олександрівна (випуск 1996р.) золота

167.Кущенко Сергій Анатолійович (випуск 1996р.) золота

168.Третьяк Максим (випуск 1996р.) золота

169.Адаменко Ірина Миколаївна ( випуск 1996р.) золота

170.Журавко Вікторія Валеріївна (випуск 1996р.) золота

171.Тимошенко Наталія (випуск 1996р.) золота

172.Зорник Світлана Василівна (випуск 1996р.) золота

173.Куценко Юлія Миколаївна (випуск 1996р.) золота

174.Матвієнко Оксана Анатоліївна (випуск 1996р.) золота

175.Шевченко Валентина Валентинівна (випуск 1997р.)

176.Погоріла Наталія Петрівна (випуск 1997р.) срібна

177.Ощаповська Оксана Василівна (випуск 1997р.) срібна

178.Волинець Ірина Анатоліївна (випуск 1997р.) срібна

179.Чалий Сергій Юрійович (випуск 1997р.) срібна

180.Городня Наталія Олексіївна (випуск 1997р.) срібна

181.Кучеренко Олександр Володимирович (випуск 1997р.) срібна

182.Гарник Людмила Василівна (випуск 1997р.) срібна

183.Колеснікова Марія Валентинівна (випуск 1997р.) золота

184.Артеменко В,ячеслав Вікторович (випуск 1998р.) золота

185.Підкурганний Володимир Володимирович (випуск 1998р.) золота

186.Мержук Леся Василівна (випуск 1998р.) золота

187.Малашенко Галина Миколаївна (випуск 1998р.) золота

188.Федорова Юлія Миколаївна (випуск 1998р.) золота

189.Жадобко Тетяна Сергіївна (випуск 1999р.) золота

190.Кирилов Дмитро Валерійович (випуск 1999р.) золота

191.Зубатенко Ольга Валеріївна (випуск 1999р.) срібна

192.Козак Віталій Вікторович (випуск 1999р.) срібна

193.Лясота Людмила Миколаївна (випуск 1999р.) срібна

194.Пахоменко Олександр Анатолійович (випуск 1999р.) срібна

195.Правосудович Олександр Вікторович (випуск 1999р.) срібна

196.Ріпик Юрій Сергійович (випуск 2000р.) срібна

197.Щербакова Інна Леонідівна (випуск 2000р.) срібна

198.Присяжнюк Оксана Анатоліївна (випуск 2000р.) срібна

199.Романенко Оксана Вікторівна (випуск 2001р.) золота

200.Шень Катерина Василівна (випуск 2001р.) золота

201.Корнієнко Вікторія Петрівна (випуск 2002р.)золота

202.Масляєва Анастасія Миколаївна (випуск 2002р.) золота

203.Провотар Інна Анатоліївна (випуск 2002р.) золота

204.Маляр Тетяна Анатоліївна (випуск 2003р.) золота

205.Омельченко Тетяна Олександрівна (випуск 2003р.) золдота

206.Нейман Тетяна Вікторівна (випуск 2003р.) золота

207.Петриченко Світлана Анатоліївна (випуск 2003р.) золота

208.Провотар Олена Олександрівна (випуск 2003р.) золота

209.Голуб Анна Вікторівна (випуск 2004р.) золота

210.Дяченко Олеся Володимирівна (випуск 2004р.) золота

211.Половець Інна Петрівна (випуск 2004р.) золота

212.Провотар Ілона Сергіївна (випуск 2004р.) золота

213.Коваленко Аліна Василівна (випуск 2005р.) золота

214.Вінніченко Тарас Вікторович (випуск 2005р.) золота

215.Давиденко Інна Петрівна (випуск 2005р.) золота

216.Демченко Наталія Миколаївна (випуск 2005р.)золота

217.Король Анна В,ячеславівна (випуск 2005р.) золота

218.Осадча Яна Сергіївна (випуск 2005р.) золота

219.Давиденко Максим Михайлович (випуск 2005р.) золота

220.Ємець Маргарита Миколаївна (випуск 2005р.) золота

221.Мажарська Анжеліка Володимирівна (випуск 2005р.) срібна

222.Майсюра Олександр Сергійович (випуск 2005р.) срібна

223.Мовчанюк Мирослава Миколаївна (випуск 2005р.)золота

224.Микитчик Євгенія Михайлівна (випуск 2005р.) золота

225.Павлюченко Вікторія Михайлівна (випуск 2005р.) золота

226.Хоменко Ірина Олександрівна (випуск 2005р.) срібна

227.Сторубльовцева Ольга В,ячеславівна (випуск 2006р.) золота

228.Лісняковська Марина Ігорівна (випуск 2006р.) золота

229.Мажарський Юрій Валентинович (випуск 2006р.) золота

230.Чепурна Аліна Миколаївна (випуск 2006р.)срібна

231.Остроухов Олексій Вікторович (випуск 2006р.)срібна

232.Грищенко Катерина Сергіївна (випуск 2006р.) золота

233.Гуміна Анна Олегівна (випуск 2006р.) золота

234.Романенко Тетяна Миколаївна (випуск 2006р.) золота

235.Клименко Вікторія Юріївна (випуск 2006р.) золота

236.Дорошенко Наталія Василівна (випуск 2006р.) золота

237.Глущенко Інна Василівна (випуск 2007р.) золота

238.Бондаренко Оксана Олегівна (випуск 2007р.) золота

239.Станкевич Юлія Леонідівна (випуск 2007р.) золота

240.Павлусенко Ірина Миколаївна (випуск 2007р.) золота

241.Мельник Марія Володимирівна (випуск 2007р.) золота

242.Заводовський Юрій Олександрович (випуск 2007р.) золота

243.Остроухов Євген Вікторович (випуск 2007р.) срібна

244.Мазур Олеся Олександрівна (випуск 2007р.) срібна

245.Смиренська Марина Леонідівна (випуск 2007р.) срібна

246.Гончаренко Вадим Сергійович (випуск 2008р.) золота

247.Качарська Олександра Володимирівна (випуск 2008р.) золота

248.Корнієнко Іван Валентинович (випуск 2008р.)золота

249.Нагалюк Олександр Павлович (випуск 2008р.)золота

250.Нікуліна Ніна Миколаївна (випуск 2008р.) золота

251.Осадчий Микола Сергійович (випуск 2008р.) золота

252.Чередніченко Людмила Миколаївна (випуск 2008р.) золота

253.Сімонова Ольга Сергіївна (випуск 2008р.) золота

254.Савенок Віталій Олександрович (випуск 2008р.) срібна

255.Гонтар Богдан Петрович (випуск 2009р.) золота

256.Руй Наталія Миколаївна (випуск 2009р.) срібна

257.Устименко Оксана Петрівна (випуск 2009р.) срібна

258. В’юн Анастасія Олегівна (випуск 2010р.) золота 

259. Токальська Вікторія Богданівна (випуск 2010р.) золота

260. Денисенко Ірина Анатоліївна (випуск 2010р.) золота 

261. Провотар Віталій Анатолійович (випуск 2010р.) срібна 

262. Кириченко Оксана Миколаївна (випуск 2011р.) золота 

263. Кашицька Дар’я Віталіївна (випуск 2012р.) золота

264. Давиденко Аліна Валеріївна (випуск 2012р.) срібна

265. Ємець Жанна Миколаївна (випуск 2013р.) золота 

266. Гузов Артем Олександрович (випуск 2014р.) золота 

267. Ковальчук Дарія Валеріївна (випуск 2014р.) золота 

268. Токальська Софія Богданівна (випуск 2014р.) золота 

269. Місяць Надія Вікторівна (випуск 2014р.) срібна 

270. Незгодінська Алла Олександрівна ( випуск 2015р.) срібна