Головна

Димерська ЗОШ I-IIIст.№1

Пошук
Погода
Чат
Соц сети
Сайти освітиПартнери
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

Міжнародний день інвалідів

   

   Щорічно 3 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день інвалідів.    
   Заходи щодо відзначення Міжнародного дня інвалідів відбулися також і у нашій школі.

   Лідери учнівського самоврядування підготували та провели з учнями школи круглий стіл «Потреби інвалідів у сучасному світі», мета якого донесення до учнів життєвих проблем людей, які потребують особливої уваги  та милосердя, виховання толерантного відношення до таких людей. Школярі ознайомилися із законодавчою базою з цього питання, обговорили проблеми інвалідів у сучасному світі.  

    Гуртківці «Свт навколо нас» підготували фоторепортаж про участь людей з особливими потребами в параолімпійських іграх та оформили виставку «Світ рівних можливостей».

    У бібліотеці проведені тематичні виставки: «Протягни руку доброти», «Кожна людина – неповторна», «Добро починається з тебе».

    Учні молодших класів  випустили стіннівку «Тепло наших сердець».

    Також проведені такі заходи: години спілкування «Діаманти нашої душі», бесіди «Творіть добро, добро плекайте, люди», тематичний вечір для старшокласників «Усе залежить від тебе»; виховний захід «Хочеш мати друга – навчись другом бути»; акція милосердя «У душах людських хай палає тепло, людське милосердя хай творить добро».
Метою цих заходів було інформування учнів про моральні цінності, виховання почуттів співпереживання, милосердя, співчуття, формування свідомого ставлення до людських чеснот, показ величі та краси добра, виховання справжньої людської радості – творення добра для інших, сприяння розвитку творчих здібностей учнів та участі їх у благодійній діяльності.

 

    

    

    

    

 

Отже, навчаємося добру, навчаємося його робити для інших людей і чекатимемо, коли воно запанує на Землі як повноправний її володар.

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: school (08.12.2014)
Переглядів: 790 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]